Děláme okna a dveře ...

... déle než 25 let 🙂

Firma Okna dveře Aubrecht se specializuje na produkci eurooken, špaletových oken a dveří, jak venkovních tak interiérových. Výroba je zaměřená na bytové interiéry a samozřejmě také na rodinné a činžovní domy. Firma má za sebou řadu velkých zakázek v podobě hotelů, kancelářských domů, škol, restaurací, úřadů, církevních objektů, obchodů, domovů důchodců apod.

Řadu zakázek tvoří také výroba nových originálů starých oken a dveří. Vyrábíme podle katalogu ale také podle vlastního návrhu a potřeby zákazníka! Žádný tvar okna a dveří není problémem. Firma samozřejmě provádí i demontáž a likvidaci starých oken. Výroba probíhá v profesionálně vybavené hale a podílí se na ní skupina vysoce kvalifikovaných truhlářských odborníků. Naše okna a dveře splňují ty nejnáročnější profesionální kritéria.

Vítám Vás,

na stránkách rokycanské firmy Okna dveře Aubrecht. Moje bohatá profesionální práce se dřevem trvá téměř 30 let. V roce 2005 jsem se osamostatnil a založil svojí firmu v níž vyrábíme okna a dveře. Během krátké doby jsme získali velmi dobrou pověst a za sebou máme velké množství velkých i menších zakázek. Specializujeme se výhradně na eurookna , špaletová okna a dveře všech druhů. Pokud budete mít zájem o naše produkty, kontaktujte nás nebo přijeďte osobně. Okna a dveře jsou přece každodenní součástí našeho života.

Spokojený zákazník a skvěle odvedená práce našich zaměstnanců, to jsou hlavní symboly mojí firmy.

Těším se na Vás.

Ríša Aubrecht
majitel firmy

Na všechny Vaše dotazy rádi odpovíme.

Piště nám, nebo volejte mob.: 605 290 739

11 + 7 =